Služby

Office 365

Microsoft Office 365 je integrované prostředí s aplikacemi a službami, které vám umožní věnovat se tomu, co vás baví, a pomůže vám rozvíjet vaši firmu. Získejte aplikace, jako je Word, Excel, PowerPoint a další, které se každý měsíc aktualizují, aby obsahovaly nejnovější funkce a aktualizace zabezpečení. Používejte cloudový e-mail, abyste mohli být v kontaktu se zákazníky a kolegy, ať pracujete odkudkoli.

Dynamics 365 (CRM)Microsoft Dynamics 365 je předplatné obchodních cloudových služeb od společnosti Microsoft, které nahrazují službu Microsoft CRM Online a Microsoft Navision. CRM v Dynamics 365 používají firmy, aby si udržely přehled o tom, jak komunikují se svými zákazníky. Mohou například sledovat odeslané e-maily, telefonáty, proběhlé schůzky, otevřené a uzavřené obchodní příležitosti a jim návazné komunikace. Zpětně tak lze dohledat kdy a kdo poslal jaký e-mail a další. CRM také umožňuje zasílat hromadné e-mailové kampaně, nebo například řešit zákaznický servis.

Power AppsPower Apps je sada aplikací, služeb, konektorů a datových platforem, která poskytuje prostředí pro rychlý vývoj aplikací, s jehož pomocí můžete vytvářet vlastní aplikace pro své obchodní potřeby. Pomocí Power Apps můžete rychle vytvářet vlastní obchodní aplikace, které se připojují k vašim obchodním datům uloženým buď v podkladové datové platformě (Common Data Service), nebo v různých online a místních zdrojích dat (SharePoint, Excel, Office 365, Dynamics 365, SQL Server atd.).

Power AutomatePower Automate je nástroj, kterým lze vzájemně propojit různé aplikace, a např. akcí v jedné aplikaci vyvolat akci v jiné aplikaci. Integrovat lze snadno např. Excel na sdílených úložištích, Google Spreadsheet, Outlook, SharePoint, Twitter a další.

Power BIPower BI je řešení pro obchodní analýzy, které umožňuje vizualizovat data a sdílet poznatky v rámci celé organizace nebo je vložit do aplikace nebo na web. Využijte možnosti připojit se ke stovkám zdrojů dat a vdechnout vašim datům život pomocí živých řídicích panelů a sestav.

Power Virtual AgentsPower Virtual Agents je nabídka softwaru jako služba (SaaS). To vám umožní snadno se zaregistrovat, vytvořit si bota a vložit jej na svůj web pomocí několika kliknutí. Neexistuje žádná infrastruktura pro údržbu ani složité systémy pro nasazení. Posilněte své odborníky na předmět.

SharePoint Online
Microsoft SharePoint Online je cloudová služba pro podniky všech velikostí. Sharepoint představuje interní strukturované úložiště dat a informací. Struktura je založena na tzv. Webech, které obsahují dokumentové knihovny, tabulky, formuláře, seznamy, workflow a další. Sharepoint firmy využívají jako bezpečné úložiště firemních dat pro jednotlivé oddělení, nebo jako firemní intranet. Na Sharepointu tak mohou zaměstnanci například žádat o dovolené, nebo ukládat podkladová data pro firemní projekty.

TeamsMicrosoft Teams je firemní platforma, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí. Služba je integrována v předplatném Office 365. Platforma také umožňuje integrovat produkty jiných společností.